Команда Good Broker – це згуртований колектив, що спеціалізується на наданні митно-брокерських послуг.

Ми допомагаємо бізнесам оптимізувати процес митного оформлення. Ставши нашим клієнтом, ви раз і назавжди позбудетеся «головного болю», пов'язаного з проходженням митного контролю. Як один из лідерів ринку, ми гарантуємо якість послуг і дотримання термінів.

Що ми можемо запропонувати:

підготовка повного пакету документів для митного оформлення вантажу;

розрахунок митних платежів (попередній);

заповнення ВМД;

консультації з кодування товарів;

отримання допоміжних документів для митного очищення вантажів (сертифікат, рішення);

супровід в митниці (представлення інтересів клієнта).

Наші послуги

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші клієнти були задоволені.

Що таке імпорт

Імпорт – це митний режим, у межах якого товари ввозяться на митну територію України для вільного обігу без обмеження терміну їх перебування на цій території.

Що потрібно для здійснення імпорту

Для Імпорту товарів Імпортер або Митний брокер повинен виконати наступні процедури:

• Надати митному органу всі необхідні фінансові, товаротранспортні документи, які засвідчують підстави та умови ввезення товару на митну територію України;

• Надати всі документи і дозволи, передбачені законом (нетарифне регулювання), такі як:

✓ Ліцензія на імпорт

✓ Висновок СЕС

✓ Ветеринарні дозволи

✓ Фітосанітарні сертифікати

✓ Сертифікати відповідності УКРСЕПРО

✓ Сертифікати походження

• Сплатити всі податки і збори, якими обкладаються товари під час ввезення на митну території України згідно з законами України:

✓ Мито

✓ ПДВ

✓ Єдиний збір

✓ Акцизний збір

Митне оформлення вантажів під ключ проходить в 5 кроків:

1. Визначення коду УКТЗЕД: кожен (навіть найпростіший) товар вимагає ретельного підбору коду, від правильності якого залежить і легкість проходження всіх інстанцій, і величина мит.

2. Проходження контрольних служб: понад 90% вантажів вимагають проходження мінімум 5-6 спеціальних служб, розкиданих по всій Одесі. Додатково може знадобитися ще цілий ряд дозвільних документів. В Україні існують 62 служби, кожній з яких може знадобитися до тижня для надання висновку з окремого вантажу.

3. Оформлення митної декларації: тут необхідний досвід і спеціальні знання митного брокера, оскільки декларація наполовину зашифрована.

4. Подача декларації до митних органів.

5. Проходження інспекцій: реєстрація, ОБК, тарифи, група з огляду. В окремих випадках – номенклатурник, інспектор з контролю доставки, обігу наркотиків, захисту інтелектуальної власності, верифікації сертифікатів і відділу платежів.


Що в підсумку:

Після митного оформлення клієнт отримує свій товар у вільний обіг. Ви можете замовити у нас як повний комплекс послуг, так і допомогу на окремому етапі, наприклад, у заповненні митної декларації.

Наші клієнти